Další filtrování
Barva rámu:
matná šedá
černá
zlatá
barevné
hnědá
černo-bílá
bílá
modrá
vínová
fialová
oranžová
červená
zelená
žlutá
ocelová
kávová
stříbrná
Barva čočky:
hnědá
čirá
zelená čočka
růžová
oranžová
šedá polarizační
hnědá polarizační
šedá gradientní
hnědá gradientní
šedá
žlutá čočka
Velikost:
S-malé
M-střední
L - větší
XL-největší
Vychytávky:
polarizace
flexi stranice
nastavitelný nosník
antialergenní materiál
Tvar:
hranate hranaté
ovalne oválné
s-hrazdickou s hrazdičkou
wayferer-retro wayferer - retro
Styl:
retro
elegantní
sportovní
extravagantní
pilotky
Typ rámu:
celorám
polorám
vrtané bez rámu

Dámské dioptrické brýle

Ruku v ruce s módními trendy oblečení nezůstávají pozadu ani brýle. Dnes už dávno neplatí, že brýle nosí jen ti, kteří je potřebují. Svým způsobem je potřebujeme my všichni, co máme rádi změny, rádi si hrajeme s barvami a rádi kombinujeme a doplňujeme náš vzhled, naše image.

Je zcela přirozené, že mnohem více právě ženy kladou důraz na to, aby jejich oblečení dokonale ladilo s ostatními doplňky. Mezi nejvýraznější doplňky patří právě dámské brýle.

A co říkají moderní trendy roku? Dávají naprostou svobodu, ať už se týká barev brýlových obrub nebo jejich tvarů. Je pak jen těžké na první pohled odhadnout, jestli se jedná o dámské dioptrické brýle nebo naopak právě jen módní doplněk.

Nejmodernější hity dávají svobodu také materiálům, ze kterých jsou brýle pro dámy vyrobeny, přednost ale dávají klasickým materiálům, jako je kov a plast, a jejich kombinacím. Moderní byly, jsou a pravděpodobně i budou oblíbené retro brýle.

Ještě před několika lety bychom se pozastavovali nad divokými barvami brýlí. A dnes? Barvy jsou „in“, a tak nic nebrání tomu si vybrat právě tu svou oblíbenou barvu.

Najděte si tedy dámské brýle podle svých představ a vyzkoušejte si je. Inspirovat Vás mohou rady odborníka, ale nejdůležitější je Váš pocit. Nabízíme brýle pro dámy každého věku, pro dámy do společnosti i pro každodenní nošení a nechybějí ani dámské dioptrické brýle, které Vám podle Vašich individuálních požadavků vyrobíme a doručíme již do 5 dnů. Zcela bez jakéhokoliv rizika a s doživotní zárukou na obruby.

Máte rády klasický, spíš méně nápadný styl nebo naopak tak trošku rády provokujete a chcete být vidět? V našem e-shopu si bez nadsázky vybere dámské brýle opravdu každá žena. Sháníte dámské brýle? Neshánějte, jen vybírejte, zkoušejte, a to v klidu a pohodlí domova. A jestli pak fotky pošlete svým známým, aby Vám řekli svůj názor, to už necháme na Vás.