Další filtrování
Barva rámu:
matná šedá
černá
zlatá
barevné
hnědá
černo-bílá
bílá
modrá
vínová
fialová
oranžová
červená
zelená
žlutá
ocelová
kávová
stříbrná
Barva čočky:
hnědá
čirá
zelená čočka
růžová
oranžová
šedá polarizační
hnědá polarizační
šedá gradientní
hnědá gradientní
šedá
žlutá čočka
Velikost:
S-malé
M-střední
L - větší
XL-největší
Vychytávky:
polarizace
flexi stranice
nastavitelný nosník
antialergenní materiál
Tvar:
hranate hranaté
ovalne oválné
s-hrazdickou s hrazdičkou
wayferer-retro wayferer - retro
Styl:
retro
elegantní
sportovní
extravagantní
pilotky
Typ rámu:
celorám
polorám
vrtané bez rámu

Pánské dioptrické brýle

Všimli jste si, kolik mužů nosí brýle? Připadá Vám to divné a říkáte si, jak je možné, že tolik mladých mužů nosí „už“ dioptrické brýle? Nenechte se mýlit, mnozí pánové nosí brýle úplně z jiných důvodů než zdravotních. Brýle jsou vidět a mnoho mužů chce být vidět. Právě proto světoví výrobci brýlí přicházejí na trh s novými barvami, tvary i materiály.

Díky internetu je teď možné si vybrat pánské brýle v pohodlí domova, což především muži velmi vítají. Nejsou tak vystaveni stresovým situacím při zkoušení v optice a komentářům prodavaček a případně nenápadnému ovlivňování ze strany svých partnerek. Pánové si mohou vybrat zcela podle svého a díky virtuálnímu zrcadlu si vyzkoušet třeba všechny pánské brýle z nabídky.

Vybrat brýle pro pány není tedy vůbec těžké. Módní trendy jsou jedno měřítko, ale mnohem důležitější je, jak se budete cítit. Je dobré si uvědomit, pro jaký účel pánské brýle, případně pánské dioptrické brýle, vybíráte. Hledáte brýle pro pány do společnosti nebo pro každodenní nošení či Vaše sportovní aktivity? Inspirujte se radami odborníka, inspirujte se tím, že si budete všímat na ulici mužů s brýlemi, inspirujte se především vlastní intuicí.

Moderní trendy nabízejí pánské brýle v klasických barvách, ale především mezi mladými muži jsou oblíbené naprosto neklasické barvy. Hledáte nenápadné dioptrické pánské brýle, nebo naopak výrazné a originální retro brýle?

A na co byste neměli zapomenout, pokud vybíráte pánské brýle? Nejdůležitějším kritériem, pokud pomineme to, že se Vám musí líbit a musíte se v nich cítit dobře, je, že byste měli vybírat kvalitní pánské brýle s maximální zárukou. My Vám nabízíme doživotní záruku na obruby, a to i v případě, že si je vlastní vinou poničíte.

U nás si pánské brýle vybere opravdu každý muž každého věku a každé profese. Brýle nejsou již zdaleka jen pomůckou, bez které se neobejdeme, velmi často jsou originálním doplňkem. Buďte originální a vyberte si pánské dioptrické brýle nebo jen prostě brýle pro Váš nový vzhled tam, kde brýlím opravdu rozumějí, a již do 5 dnů máte své nové brýle, upravené podle Vašich potřeb, doma.