Další filtrování
Barva rámu:
matná šedá
černá
zlatá
barevné
hnědá
černo-bílá
bílá
modrá
vínová
fialová
oranžová
červená
zelená
žlutá
ocelová
kávová
stříbrná
Barva čočky:
hnědá
čirá
zelená čočka
růžová
oranžová
šedá polarizační
hnědá polarizační
šedá gradientní
hnědá gradientní
šedá
žlutá čočka
Velikost:
S-malé
M-střední
L - větší
XL-největší
Vychytávky:
polarizace
flexi stranice
nastavitelný nosník
antialergenní materiál
Tvar:
hranate hranaté
ovalne oválné
s-hrazdickou s hrazdičkou
wayferer-retro wayferer - retro
Styl:
retro
elegantní
sportovní
extravagantní
pilotky
Typ rámu:
celorám
polorám
vrtané bez rámu

Kde koupit kvalitní sluneční brýle?

Taky jste si všimli, že čím dál více lidí nosí sluneční brýle? To je moc dobře, protože je to nejlepší ochrana Vašich očí před nebezpečnými slunečními paprsky. Ale jen tehdy, pokud nosíte sluneční brýle od kvalitního výrobce. Je někdy těžké nepodlehnout pokušení nákupu levných a zajisté barevně lákavých slunečních brýlí v různých stáncích nebo supermarketech. Nízká cena ale může být jejich jedinou výhodou. Přitom za téměř stejnou cenu si můžete vybrat sluneční brýle online, ale s garancí kvality a záruky.

Sluneční brýle potřebujeme

A to nejen v parném létě, ale neobejdeme se bez nich ani při sportu, v autě, na horách. I velmi krátké přímé sluneční záření bez kvalitních slunečních brýlí znamená riziko např. vzniku zánětu rohovky, v lepším případě způsobuje slzení a nepříjemné pálení očí. Mnohem závažnější jsou následky dlouhodobého působení slunečních paprsků. Pokud hledáte kvalitní sluneční brýle, mějte na paměti, že nejdůležitějším faktorem je ochrana proti UV záření a také správná volba slunečního filtru. Existují 4 sluneční filtry, které určují, do jakých světelných podmínek jsou vhodné. Ke každodennímu běžnému nošení je postačující filtr č. 3. Ten můžete použít i při řízení auta. Nejbezpečnější je sice filtr č. 4, ale ten je např. do auta zcela nevhodný. V neposlední řadě je důležitá polarizace – speciální úprava čoček proti odrazům slunečních paprsků. Polarizační čočky jsou vhodné zejména pro řidiče a také je oceníte při sportu. Pokud si vyberete z naší nabídky sluneční brýle online, pak si můžete být jistí, že všechny naše sluneční brýle splňují ta nejpřísnější kritéria. Všechny naše sluneční brýle online mají UV 400, což znamená maximální ochranu před neviditelným ultrafialovým zářením. Všechny brýle chrání před UVA zářením – méně nebezpečným, ale bohužel ne všechny sluneční brýle mají spolehlivou ochranu proti UVB záření, které je prokazatelně příčinou nevratných a často zhoubných onemocnění.

Paleta barev a tvarů

Teď už víte, na co si dát pozor při výběru slunečních brýlí. Ostatní je tak trochu na Vás. Naše kolekce sluneční brýle je pestrou paletou mnoha barev a tvarů. Velmi rychle se zorientujete a najdete dámské sluneční brýle i pánské sluneční brýle. Najdete zde klasické sluneční brýle, ale i moderní sluneční dioptrické brýle. Nesmí chybět ani sluneční sportovní brýle, brýle na kolo či brýle na běh. Vybrat si můžete jakoukoliv barvu slunečních obrub, kombinaci barev a také barvu čoček. Vzhledem k tomu, že barva čoček nemá vliv na ochranu před UV, záleží výběr jen na Vás. Je jisté, že tmavé čočky chrání více před sluncem, nejběžnější je neutrální šedá barva. Nabízíme sluneční brýle pro každého a pro každou příležitost. Hledáte-li sluneční dioptrické brýle, zabrousíme dioptrické čočky podle Vašich individuálních požadavků na dálku nebo na blízko. Vybírejte sluneční brýle online, nic neriskujete, ušetříte a víte, od koho nakupujete.