pk2gwb4rhn_slunecni-bryle-relax-v-novych-barvach

Sluneční brýle Relax v nových barvách

01.02.2019

Barevná skla a zrcadlová skla jsou módním hitem i v tomto roce. Oblíbené modely slunečních brýlí Relax najdete v nové kolekci v nových barvách.


Sluneční brýle Relax se zrcadlovými skly


Měli byste vědět, že právě nyní vaše oblíbené modely značky Relax jsou k mání v nových barvách. Dámské i pánské sluneční brýle Relax, ale také nová kolekce barevných čoček u sportovních brýlí, vás nadchne.


Důvody jsou nejméně dva – prvním důvodem je uspokojit zákazníky, kteří si značku Relax oblíbili.

Druhým důvodem nabídky nových barev je, že barevná skla a zrcadlová skla jsou módním hitem i v tomto roce. 

Zrcadlová brýlová skla jsou in

Všichni je známe – zrcadlovky. Dost možná nás napadne nejedna celebrita, která má na sobě výrazné zrcadlové brýle a tím se alespoň částečně stává méně nápadnou.

Taky o slunečních brýlích se zrcadlovými skly přemýšlíte? Děláte dobře, protože jsou stále in.
A kdo by se nechtěl aspoň na chvilku cítit jako celebrita?

Jak se vyrábí zrcadlovky

R3079B+C_Vulcano.JPGAčkoliv vás pravděpodobně zajímá více design, vědět byste měli, že zrcadlovky se vyrábí nanesením speciální vrstvy – postřiku – na brýlové čočky.
Pak lépe pochopíte, když si v popisu brýlí přečtete Fire Platinum, Iceblue Platinum nebo Inferno Platinum apod.

Jde o nanesení tenké kovové vrstvy v různých barvách, třeba temně červené zrcadlo (inferno platinum) u modelu  Relax Hess R1140C nebo růžové zrcadlo (red sky platinum) u modelu  Relax Burton R229A. 


Výhodou je, že čočky jsou vyrobeny z kvalitního nárazuvzdorného polykarbonátu. Jediné, na co si nositelé zrcadlovek musí dát pozor, je údržba brýlí. Ačkoliv jsou odolné proti poškrábání, jsou náchylnější než běžné čočky.

 

Rychloprůvodce barevnými skly se vždycky hodí

Možná, že jste si zvykli na klasické hnědé nebo kouřové zabarvení čoček. Doporučujeme si i tak projít naším rychlokurzem – zabere vám několik málo minut a třeba vám pomůže při vašem výběru nových slunečních brýlí.

Hnědá a kouřová skla

Jak již bylo psáno, patří mezi nejpoužívanější – prostě klasika. Jisté je, že mají všestranné použití a jsou vhodná i pro řidiče, protože skvěle odfiltrovávají odlesky.

Zelená skla

Zeleně zbarvené brýlové čočky si oblíbili piloti, takže vás asi napadne, že zelená je nejen příjemná, ale také filtruje modrou barvu a navíc v brýlích s takto zabarvenými skly vidíte jasně a kontrastně. Zelená přináší nejvíce kontrastní vidění.

Růžová skla

Pánové si možná klamně myslí, že růžová skla se jich netýkají, ale zkuste si nasadit „růžové brýle" někde venku v přírodě. Růžová totiž dokáže filtrovat zelenou barvu, a tak vás možná nepřekvapí, že např. lovci růžové barvě skel dávají přednost.

Žlutá a žlutooranžová skla

Stačí si vyzkoušet žlutá brýlová skla např. na kole, když pojedete v mlze domů. Pak se přesvědčíte, že žlutá brýlová skla rozjasní vaše vidění. Také mezi řidiči jsou žlutá či žlutooranžová brýlová skla díky ostrému vidění a nepropustnosti modrého světla velmi oblíbená.

 

Sluneční brýle Relax v novém kabátě

R5403G_Sampson_pozadi.JPG

To je další paleta nových barev, zrcadlových brýlových čoček, které se vám budou hodit nejen na dovolenou, ale kdykoliv, když se prostě budete chtít malinko skrýt a přece být vidět.

Vy totiž uvidíte skvěle, ale vaše okolí vás ve vašich nových slunečních brýlích se zrcadlovými skly třeba nepozná. 

 

Připadají vám zrcadlovky jako bláznivé? Možná, ale výběr je opravdu velký – tvarů, barev i zrcadlovek.
Tvarům ani barvám se meze rozhodně nekladou.

Vyzkoušejte brýle s povrchovými úpravami - např. White senzor =  nádech stříbrného zrcadla nebo Ice blue platinum = ledově světle modré zrcadlo a spousty dalších.

Tak co vy na to? Prohlédněte si kolekci  slunečních brýlí Relax .