Poradna

Otázky a odpovědi - dotazy, na které jste se chtěli zeptat

Pokud potřebujete radu, nebo jakoukoliv informaci, napište nám, rádi poradíme.

Položit dotaz
Výhody BRÝLEDODOMU

Jaké jsou podle Vás pro zákazníka největší výhody nákupu brýlí online právě u Vás? Zvažuji si vybrat brýle, líbí se mi Váš e-shop.

Děkujeme za pochvalu. Věřte, že BrýleDoDomu nabízí výhody, které Vás potěší.

Jednoznačně je to cena – pokud máte alespoň minimální přehled o cenách dioptrických brýlí v kamenných prodejnách, u nás nakupujete brýle online minimálně o 50 % levněji.

Velmi vítanou výhodou je spolehlivé dodání do 5 dnů. Bonusem je doprava zdarma.

Naprosto výjimečná výhoda je doživotní garance na brýlové obruby, a to i v případě poničení brýlových obrub vlastní vinou.

Profesionální zábrus dioptrických čoček provádíme na nejmodernějších strojích se zárukou té nejvyšší kvality. Naše značkové brýle Icona a Jovita nikde jinde nekoupíte. Kdykoliv nás můžete kontaktovat, rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy. Možná více než naše slova Vás přesvědčí mnohé reference našich zákazníků.

Autor: Libor M.
Proč chtít antireflex

Optik mi doporučil antireflexní úpravu, co to znamená?

V našem e-shopu nabízíme brýle online většinou právě s antireflexní úpravou, a to proto, že si jsme vědomi, že antireflex ještě víc zvyšuje komfort vidění. Vždy máte u konkrétních modelů popsáno, kolik vrstev má antireflex. Antireflexní vrstva zabraňuje odleskům světla z vnitřní strany brýlového skla, a to samozřejmě nejen venku, ale například i při umělém osvětlení kdekoliv v interiéru. Spolehlivě zamezuje také vnějším odleskům – brýlová skla se tolik nelesknou. Velmi vítanou výhodou antireflexu je také fakt, že je Vám lépe vidět do očí. Nejvíce ocení antireflexní vrstvu především řidiči. Proto se připojujeme k doporučení Vašeho optika, antireflex není moderní záležitost, antireflex je vyšší pohodlí, komfort a při řízení auta téměř nezbytnost

Autor: Marek K.
Světové značky obrub

Je možné u Vás také online objednat značkové brýle?

Jde o to, jakou značku máte na mysli. Veškerý sortiment najdete v našem rozsáhlém e-shopu bryledodomu.cz. Jsme hrdí na to, že můžeme jako jediní nabízet vysoce kvalitní modely unikátní značky Jovita a Icona, které nikde jinde nekoupíte. Pokud máte na mysli světově proslulé značky, pak nově máme v nabídce i obruby Ray Ban. Jiné značky u nás nenajdete.

Autor: Karolína V.
Jak brýle vybírat

Jak mohu důvěřovat, že brýle, které si objednám, mi budou slušet?

Rozumíme Vaší nejistotě.

  • Můžete si brýle jednoduše vyzkoušet přímo na obrazovce Vašeho počítače, a to díky unikátní aplikaci na našim sránkách. Stačí jen vložit svou fotografii a brýle online nasazovat. Je to jednoduché a bude Vás to bavit. Pak už záleží na Vás, jestli fotku pošlete svým známým a necháte si poradit nebo dáte na vlastní instinkt.
  • Můžete se nechat inspirovat radami odborníků, kteří doporučují určité tvary a typy brýlových obrub např. podle tvaru obličeje.
Autor: Veronika P.